Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE Usi metalice RF 120 minute , in doua canaturi cu bara antipanica pe interior EN 1125 pe canatul activ si maner normal pe exterior EN 179 conform deviz nr 1062/11.05.21 CONFORM OFERTA ANUNT DE PUBLICITATE NR. ADV1212256/07.05.2021. ACHIZITIE PENTRU 12 USI ANTIFOC 2 CANATE, 120 MIN.1600X2080 CU BARA ANTIPANICA PE INTERIOR; EN1125 PE CANATUL ACTIV SI MANER NORMAL PE EXTERIOR EN179, TRANSPORT INCLUS LA BENEFICIAR SI MONTAJ ASIGURAT DE CATRE FURNIZOR.

Număr anunț
DA28017444
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ROM AGATOM SRL (CUI 24454241)
Cod CPV
44221220-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,63 RON
Valoare atribuită
44,63 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,63 RON

din 44,63 RON estimat