Atribuită Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA PENTRU AUTOTURISM : DJ26PCC (expira pe 03.06.2021),DJ28PCC(expira pe 09.06.2021),DJ29PCC (expira pe 03.06.2021)

Număr anunț
DA28080520
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
MOBA TEHNIC ABN SRL (CUI 30644348)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252 RON
Valoare atribuită
252 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252 RON

din 252 RON estimat