Atribuită Cumpărare directă

Servicii evaluare bunuri imobile: 1. Imobil situat - apartament situat in Str. Fantanica, nr 1, bl 204, parter, compus din doua camere cu suprafata de 49.17 mp, debitor TOADER DAN, Referat nr. 3309/26.04.2021 2. Bunuri imobile - teren intravilan situat in Loc Peris, sola cadastrala 152, parcela 633/6/6, cartea funciara 214UAT, in suprafata de 1.000mp, debitor CRISTIAN ADRIAN, Referat necesitate nr. 8604/28.04.2021

Număr anunț
DA27993692
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
CORAL GALLERY S.R.L. (CUI 17851257)
Cod CPV
71324000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
18.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat