Atribuită Cumpărare directă

Lot 4 Alcool sanitar 70%, recipient 0,5 litri - 2.360 STICLE Pret unitar 3,10 lei/buc, pret total 2.360 sticle 7.316 Alcool sanitar, actiune antiseptica si antimicotica Potrivit numai pentru uz extern: dezinfectarea pielii, cu următoarele cerințe și caracteristici tehnice: a) Concentrația alcoolică: 70% din volum b) Substanța activă: alcool etilic c) Ingrediente: alcool etilic, albastru de metilen, apă dedurizată d) Avizat de Ministerul Sănătății - aviz nr. 4127 BIO/01-02/12.24 e) Ambalare: în recipient din plastic de 0,5 l

Număr anunț
DA27986694
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,32 RON
Valoare atribuită
7,32 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
18.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,32 RON

din 7,32 RON estimat