Atribuită
Cumpărare directă
Servicii spălătorie auto pentru parcul de mașini al Primăriei si Politiei Locale Sighetu Marmației format din următoarele autoturisme : - Primăria Sighetu Marmației :MM -05-PSG, MM -08-PSG, MM -09-PSG, MM-15-MSM - Poliția Locala Sighetu Marmației : MM -01- PSG, MM-10-CWU , MM-03-PSG Durata contractului : 8 luni din anul 2021 , cu posibilitatea de prelungire pe 4 luni din anul 2022 cu act adițional , in aceleași condiții . Se va executa spălarea autovehiculelor o dată la două săptămâni, valoarea estimată a contractului : 8 luni 2021 = 7 mașini x 18 spălări x 25 lei/buc = 3.150 lei fără TVA 4 luni 2022 = 7 mașini x 8 spălări x 25 lei/buc = 1.400 lei fără TVA Se va executa ; spălat interior : aspirare mochetă si banchete , ștergerea prafului de pe suprafețele vizibile, curățarea geamurilor, a portbagajului si spălarea preșurilor de cauciuc sau a covorașelor din material textil, degresat si tratat plastic cu soluții speciale ; spălat exterior : spălare cu spumă activă sau detergenți activi care nu deteriorează exteriorul autovehiculul, aplicarea de ceară, îndepărtarea depunerilor de pe jenți și capace, degresat pragurile ușilor
- Număr anunț
- DA27884066
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
- Furnizor / câștigător
- GOSPA SRL (CUI 14606296)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,15 RON
- Valoare atribuită
- 3,15 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.