Atribuită
Cumpărare directă
Materiale și accesorii pentru execuție tablou electric, după cum urmează : 1. TABLOU ABS 30X40X19.50 IP65 - 1 BUC X 87.3950 RON/BUC = 87.39 RON 2. ABB DSH C25/0.03A - 1 BUC X 79.8319 RON/BUC = 79.83 RON 3. ABB SN201L-C16 1P+N 16A - 3 BUC X 17.6471 RON/BUC = 52.94 RON 4. ABB SN201L-C6 1P+N 6A - 1 BUC X 20.5882 RON/BUC = 20.59 RON 5. ROUT-WLESS-WR940N-TPL 300MBPS 3 ANTENE - 1 BUC X 100.00 RON/BUC = 100.00 RON 6. HIMEL HDC31811M7 18A 3P+1NO+1NC 230V - 2 BUC X 32.7731 RON/BUC = 65.55 RON 7. SONOFF BASIC R2 - 1 BUC X 31.9328 RON/BUC = 31.93 RON TOTAL : 438.24 RON
- Număr anunț
- DA28060164
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438 RON
- Valoare atribuită
- 438 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.