Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de actualizare expertiză tehnică, conform legislaţiei în vigoare - H.G. nr. 907/2016, cu modificările şi completările ulterioare, destinate proiectului „Infra SupraChem Lab - Centru de cercetări avansate în domeniul chimiei supramoleculare”, acronim Infra SupraChem Lab, cod competiţie POC-A.1-A.1.1.3-H-2016, derulat prin Programul Operaţional Competitivitate 2014-2020, Axa prioritară 1 - Cercetare, dezvoltare tehnologică si inovare (CDI) în sprijinul competitivităţii economice si dezvoltării afacerilor, Cod apel: POC/81/1/2/Crearea de sinergii cu acțiunile de CDI ale programului-cadru ORIZONT 2020 al Uniunii Europene și alte programe CDI internaționale, Tip proiect: CATEDRE- ERA, finanţat prin Contract de finanţare nr. 339/390015/25.02.2021, cod MySMIS: 108983, semnat cu Ministerul Educației și Cercetării, în calitate de Organism Intermediar pentru Programul Operaţional Competitivitate 2014-2020, proiect aparţinând Institutului de Chimie Macromoleculară “Petru Poni”
- Număr anunț
- DA28020862
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- ELEMENT DESIGN S.R.L. (CUI 34380850)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15 RON
- Valoare atribuită
- 15 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.