Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE JANTE VW T6 PENTRU ANVELOPE 215/60/R17 CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR.ADV1210979/28.04.2021 10 BUCAȚI X 362 LEI = 3.620,00 LEI.

Număr anunț
DA27884954
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
34324000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,62 RON
Valoare atribuită
3,62 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,62 RON

din 3,62 RON estimat