Atribuită
Cumpărare directă
SURSA 520W TECNOWARE NUMAR DE REFERINTA: 15 PRET DE CATALOG: 100,84 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 65400000-7 Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2) DESCRIERE: SURSA 520W TECNOWARE 1 Mouse Genbird USB NUMAR DE REFERINTA: 16 PRET DE CATALOG: 46,22 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30237410-6 Mouse pentru computer (Rev.2) DESCRIERE: Mouse Genbird USB ROUTER WIRELESS TP-LINK TL-WR841N NUMAR DE REFERINTA: 7 PRET DE CATALOG: 189,08 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32420000-3 Echipament de retea (Rev.2) DESCRIERE: ROUTER WIRELESS TP-LINK TL-WR841N 1 TASTATURA NUMAR DE REFERINTA: 17 PRET DE CATALOG: 75,63 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30237460-1 Tastaturi pentru computer (Rev.2) DESCRIERE: TASTATURA 2 KITT TASTATURA + MOUSE WIFI NUMAR DE REFERINTA: 11 PRET DE CATALOG: 113,45 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: metri COD SI DENUMIRE CPV: 30237460-1 Tastaturi pentru computer (Rev.2) DESCRIERE: kitt tastatura + mouse logitech LIVRARE GRATUITA IN 4 ORE DE LA COMANDA INSTALARE GRATUITA Sistem+licenta Windows 10 32 Bit NUMAR DE REFERINTA: 1 prezenta tine lco de comanda ferma
- Număr anunț
- DA28075711
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 65400000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,04 RON
- Valoare atribuită
- 18,04 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.