Atribuită
Cumpărare directă
Mircea Tutunaru, Drept constituţional şi instituţii politice. Vol. 2 - Instituții politice, 5 ex./ 20 lei 2. Mihaela Pop, Drept internațional privat, 5 ex./ 25 lei 3. Mircea Tutunaru, Drept roman, Vol. II, 5 ex./ 20 lei 4. Mircea Tutunaru, Drept constituţional și instituţii politice. Vol. II. Teoria generală a dreptului constituţional..., 5 ex./ 20 lei 5. Gheorghe Dănișor, Muguri de tăcere, 10 ex./ 20 lei 6. Dan Ilie Morega, Românism şi patriotism - viaţa mea, 5 ex./ 35 lei 7. Tania Jilavu, Coron@mar, 10 ex./ 15 lei 8. Paul Celan, Nisipul din urne, 10 ex./ 20 lei 9. Florea Firan, Amprente și voci II, 10 ex./ 60 lei 10. Rodica Păvălan Pospai, Oameni și cărți din Sudul Doljului, 10 ex./ 45 lei 11. Marinela Belu Capșa, India, dincolo de timp, 5 ex./ 35 lei 12. Ligia Rizea, Între lumi, 10 ex./ 40 lei
- Număr anunț
- DA27935262
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
- Furnizor / câștigător
- FUNDATIA -REVISTA SCRISUL ROMANESC (CUI 18628181)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,78 RON
- Valoare atribuită
- 2,78 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.