Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu modular format din cinci module cu dimensiunile exterioare: lungime 6000mm, lățime 3000mm, înălțime 2.750 mm (H=2.400mm Ia interior), 2 buc; lungime 6000mm, Iățime 2000mm, înălțime 2.750 mm (H=2.400mm la interior), 1 buc; lungime 4000mm, Iățime 3000mm, înălțime 2.750 mm (H=2.400mm la interior), 2 buc ; in conformitate cu oferta acceptata , in conditiile contractului de furnizare draft atasat .

Număr anunț
DA27997272
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI MARPOD (CUI 4480238)
Furnizor / câștigător
MODULAR PLUS SRL (CUI 38027097)
Cod CPV
44211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,48 RON
Valoare atribuită
134,48 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,48 RON

din 134,48 RON estimat