Atribuită Cumpărare directă

Set lac acrilic auto HS superior cu întăritor - ref.6248/29.04.2021

Număr anunț
DA27884150
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROMCAST EXPERT SRL (CUI 29001799)
Cod CPV
44820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91 RON
Valoare atribuită
91 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91 RON

din 91 RON estimat