Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale conf referate nr 6223/24.05.2021 si 6701/31.05.2021 balamale 4 buc -zavoare 2 buc -balamale - 2 buc -ciment carpatcement 40 kg - 57 saci -cuie de 6 si 10 - 8 kg -burghiu de 10 - 1 buc -burghiu de 8 - 1 buc -disc taiere 230 - 5 buc -disc 125 - 5 bucbuc -teava 40x20x2 - 6 m - 10 buc
- Număr anunț
- DA28096629
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- NIVRONA IMPEX SRL (CUI 6471287)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,01 RON
- Valoare atribuită
- 2,01 RON
- Data publicării
- 31.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.