Atribuită
Cumpărare directă
- CORP INFERIOR =1932.77 LEI/BUC -1 BUC - CORP SUPERIOR = 924.37 LEI/BUC - 1 BUC - DULAP BIBLIORAFT CU USI JOS 80/40/193 = 588.24 LEI/BUC - 2 BUC - DULAP BIBLIORAFT CU USI MARI 80/40/193 = 672,27 LEI /BUC- 2 BUC -BIROU 130/70/75 = 546.22 LEI/BUC - 4 BUC - CASETIERA 40/45/70 = 210.08 LEI /BUC- 2 BUC - DULAP CASETAT DASCALI 120/40/193 = 1008.40 LEI/BUC - 1 BUC - COMODA 100/40/80 = 336.13 LEI/BUC -1 BUC - CANAPEA LEVIS = 1680.67 LEI /BUC- 1 BUC -FOTOLIU LEVIS = 924.37 LEI/BUC - 1 BUC - COMODA HOL 100/40/80 = 336.13LEI /BUC - 1 BUC - CUIER 100/35/200 = 420.17 LEI/BUC - 1 BUC - COMODA PANTOFI 100/35/75 = 336.13 LEI/BUC - 2 BUC - PAT ETAJAT 200/90 = 1680.67 LEI/BUC- 2 BUC - PAT 1 PERS.CU SERTAR 200/90/80 = 630.25 LEI/BUC - 4 BUC - DULAP 1 PERS. 40/40/193 = 504.20 LEI/BUC - 8 BUC - NOPTIERA 40/40/80 = 252.10 LEI/BUC - 8 BUC -ETAJERA DE PERETE 100/30/60 = 252.10 LEI/BUC - 3 BUC - BIROU = 315.13 LEI /BUC- 3 BUC - SCAUN VIZITATOR = 84.03 LEI/BUC - 10 BUC - MASA 80/80/75 = 378.15 LEI/BUC - 2 BUC - SCAUN LEMN TAPITAT = 168.07 LEI/BUC - 8 BUC
- Număr anunț
- DA27897381
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- MOBILA RADULESCU SRL (CUI 38157763)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,94 RON
- Valoare atribuită
- 29,94 RON
- Data publicării
- 05.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.