Atribuită
Cumpărare directă
BRAT INFERIOR FATA STG 1X495.45 BRAT INFERIOR FATA DR 1X495.45 BUCSA BRAT STG 1X98.84 BUCSA BRAT DR 1X98.84 BIELETE ANTIRULIU FATA 2X88.43=176.86 ULEI MOTOR 5W30 1X215.20 FILTRU ULEI 1X23.86 FILTRU AER 1X45.87 FILTRI POLEN 1X98.72 FILTRU COMBUSTIBIL 1X31.01
- Număr anunț
- DA27998499
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
- Furnizor / câștigător
- ELEDIS IMPEX SRL (CUI 14430369)
- Cod CPV
- 42913300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,78 RON
- Valoare atribuită
- 1,78 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.