Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA - 1 EURO/MP - 864 MP 1 EURO = 4.9263 RON ADRESA SANTIER: STR. TIMIS TRIAJ NR.20 TOTAL: 4256.32 RON

Număr anunț
DA27966354
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,26 RON
Valoare atribuită
4,26 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,26 RON

din 4,26 RON estimat