Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA - 1 EURO/MP - 1995.84 MP 1 EURO = 4.9263 RON ADRESA SANTIER: STR. FUNDATURA HARMANULUI NR. 20 TOTAL: 9832.11 RON

Număr anunț
DA27966466
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,83 RON
Valoare atribuită
9,83 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,83 RON

din 9,83 RON estimat