Atribuită Cumpărare directă

Servicii funerare constand in transportul cadavrelor umane la morga Spitalului Judetean de Urgenta Zalau, pentru Zona 6: localitatile Banișor, Sâg, Valcau de Jos, Plopiș, Halmășd, Cizer, conform anunt publicitar nr ADV1191377 din data de 17.12.2020.

Număr anunț
DA27891409
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
PALCE A OVIDIU FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19934626)
Cod CPV
98371000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592 RON
Valoare atribuită
592 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
05.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592 RON

din 592 RON estimat