Atribuită
Cumpărare directă
Operatiuni revizie: – Pornirea motorului pentru maxim 10 minute – Verificarea turatiei motorului si reglare daca este cazul – Verificarea imbinarilor intre diferite elemente – Verificarea nivelului de ulei motor – Verificarea nivelului lichidului de racire si densitatii acestuia – Verificarea indicatorului de colmatare al filtrului de aer – Inlocuirea filtrului de aer – Verificarea starii furtunelor si a densitatii electrolitului din acumulatori – Verificarea alternatorului – Verificarea curelei motorului – Verificarea redresorului pentru acumulatori – Verificarea racordului, tobei si a colectorului de esapament – Verificarea aparatorilor si protectiilor – Inlocuirea uleiului si filtrului de ulei – Inlocuirea filtrului de combustibil – Verificarea continuitatii conexiunilor – Verificarea contactului în suportii sigurantelor – Verificarea semnalizärilor luminoase din panoul de control – Verificarea functionarii voltmetrului si ampermetrului – Masurarea tensiunii la bornele generatorului – Verificarea frecventei – Verificarea panoului de automatizare si control – Efectuare test in sarcina cu simulare cadere de tensiune . Operatiunile se executa cu personal calificat fiind mentionate in procesul verbal de receptie a lucrarilor de revizie, la obiectivul Pestera Ialomitei, com. Moroeni Jud. Dambovita cf. ofertei de pret nr. 216/06.05.2021.
- Număr anunț
- DA27961998
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- CAN GENERAL ENERGY S.R.L. (CUI 40344879)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,13 RON
- Valoare atribuită
- 3,13 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.