Atribuită Cumpărare directă

SERVER SUPERMICRO 1114-WTRT - PROCESOR AMD EPYC ROME 7302P 16C/32T, 32GB RAM DDR4 ECC REGISTRED 3200 MHz, 2X500W PSU, 1X256GB M2. PCIE NVME BOOT, 2XSSD960GB DATACENTER R1 VM, 2X1TB , HDD EXTERN 4TB BACKUP 1x16579RON , IT - PATCH CORD S/FTP LOGILINK CAT6 LSZH, CUPRU, 1M, ALB, AWG27, DUBLU ECRANAT CQ2032S 3x25.40RON , IT - PATCH CORD S/FTP LOGILINK CAT6 LSZH, CUPRU, 0,25M, GRI AWG27, DUBLU ECRANAT, CQ2012S 1x15RON , IT - CABLU UTP SCHRACK CAT6 4X2XAWG23/1 - HSEKU423P1 15x3RON , IT - ROUTER MIKROTIK 10X10/100/1000, 1XSFP + RACK MOUNT - RB4011IGS+RM 1x1250RON , IT - MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM SWOS 24XGIG LAN 2XSFP+ 1.25/10GBE RACK 19 1x909RON , UPS APC 3000VA, RACK MOUNT, 2U 1x4637RON , RACK DE PODEA 16HU + SISTEM VENTILATIE CU TERMOSTAT + 2 TAVI FIXE + 2 MODULE PDU 1x2840RON , INSTALARE 1x3846RON LEX MS/MX310 (5K) LASER WW 4x164RON , XER 5019/5021/5022 TONER CARTRIDGE 2x87RON , HP CF217/CRG-047 PATENDED LASERR 5x49RON , HP LASERJET 1010 CARTUS TONER G&G Q2612A FX-10 (2K) 3x59RON , SAMSUNG ML-1660 CARTUS TONER ECO BOX MLT-DT1042S (1.5K) 5x65RON , HP LASERJET PRO M102A CARTUS TONER G&G PATENT FREE CF217A (1.6K) 2x49RON ,BIBLIORAFT 5 CM 5x4.05RON , BIBLIORAFT NOKI 7.5 CXM NEGRU 5x4.15RON

Număr anunț
DA27923083
Autoritate contractantă
Comuna Frumosu (CUI 4441409)
Furnizor / câștigător
ADROWOOD COMPANY S.R.L. (CUI 31628022)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,91 RON
Valoare atribuită
31,91 RON
Data publicării
10.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,91 RON

din 31,91 RON estimat