Atribuită Cumpărare directă

pachetELECTROD PH CU SOLUTII DE CALIBRARE - PHELPB1+PHBS004/007 2 x 351.37 lei SUPORT ELEVATOR H 280 MM - JACA-150-001 2 x 158.38 REDUCTIE LENZ SOCKET 19/26 CONE 19/26 DIAM 22 - 1101422 2 x 33.87

Număr anunț
DA28010775
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,09 RON
Valoare atribuită
1,09 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,09 RON

din 1,09 RON estimat