Atribuită Cumpărare directă

pentru intabulare bl. nr 3, din strada Celulozei, UAT Zarnesti, se vor efectua urmatoarele etape :doc cadastrala prima inscriere 2000lei, ridicare topografica -2000lei, proiect tehnic pentru autorizatie -2000lei, dezmembrarea teren pentru atribuirea partilor comune -2000lei, intabularea efectiva a constructiei-2000lei. Total contravaloare lucrari -10000lei

Număr anunț
DA27910728
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
PICIOREA ADRIAN LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42522034)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10 RON
Valoare atribuită
10 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10 RON

din 10 RON estimat