Atribuită
Cumpărare directă
Functionare cresa Servicii de educație parentală, dupa cum urmeaza: Program de parentalitate pozitiva, Consiliere parentală (Individuala si de grup), Ateliere de lucru tematice , Informarea cu privire la aspecte ce țin de sănătate şi dezvoltare umană Informarea cu privire la drepturile părinţilor şi ale copiilor, Evaluare a tipurilor de părinți, Aceste servicii au in caracter informativ si enumerativ, ele intrând in sfera serviciilor parentale.
- Număr anunț
- DA28031654
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
- Furnizor / câștigător
- ORGANIZATIA SALVATI COPIII-FILIALA TIMISOARA (CUI 5342934)
- Cod CPV
- 80510000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,50 RON
- Valoare atribuită
- 134,50 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.