Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare documentație autorizare instalație roentgendiagn fixa NUMAR DE REFERINTA: 002 PRET DE CATALOG: 3.000,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 71621000-7 Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2) DESCRIERE: Realizare documentație tehnica in vederea obținerii autorizației sanitare D.S.P. si a certificatului de înregistrare C.N.C.A.N. modificat pentru introducerea unei instalații de rontgendiagnostic cu un post scopie/ grafie; Serviciul cuprinde: - realizarea documentației tehnice necesare obținerii certificatului de înregistrare C.N.C.A.N. modificat pentru o instalație; - emiterea declarației de expertizare si acceptare a dosarului pentru C.N.C.A.N. - asistenta tehnica oferita de expert in fizica medicala pe toată durata procesului de autorizare; Prețul este unitar exprimat in lei / instalație si nu include taxele si tarifele CNCAN si DSP pentru eliberarea autorizațiilor. mai putin 1 Increase value Decrease value 3.000,00 3.000,00 prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA28069524
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- RĂDOI SĂNDINA-RODICA - FIZICIAN (CUI 26230887)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3 RON
- Valoare atribuită
- 3 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.