Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si igienizare pereti si tavane, reparatii glet, faianata, gresie, gips carton, si inlocuire parchet.

Număr anunț
DA28000683
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
Furnizor / câștigător
KONSTRUCT BEST DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. (CUI 38795486)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,32 RON
Valoare atribuită
100,32 RON
Data publicării
18.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,32 RON

din 100,32 RON estimat