Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REABILITARE SEDIU PRIMARIE VADU MOTILOR,JUD.ALBA conform invitatie la ofertare nr. 1957/14.05.2021, a proiectului tehnic si a ofertei depuse. Solicitam transmiterea unui certificat constatator emis de ORC emis cu cel mult 30 zile inainte.

Număr anunț
DA28044394
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Motilor (CUI 4562192)
Furnizor / câștigător
RADUMAG FAVORIT S.R.L. (CUI 43939340)
Cod CPV
45200000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,84 RON
Valoare atribuită
196,84 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,84 RON

din 196,84 RON estimat