Atribuită Cumpărare directă

Test Rapid COVID-19 Antigen (set 5 buc), prelevare probe din saliva Termen de livrare : urgent , 05.05.2021 Adresa de livrare : Loc.Giurgiu, Str.Portului , nr.2, persoana de contact Ignat Daniel , tel.0729.668896

Număr anunț
DA27883176
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DUNAREA 2020 GIURGIU (CUI 41180910)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
04.05.2021 00:00
Data finalizării
04.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat