Atribuită Cumpărare directă

Diametru: 80/60/40 cm H: 150.00 cm Greutate: 132.00 Kg

Număr anunț
DA27905895
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
OFFICE PROD SIB S.R.L. (CUI 43891145)
Cod CPV
39142000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,11 RON
Valoare atribuită
4,11 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,11 RON

din 4,11 RON estimat