Atribuită Cumpărare directă

28.05.2021 interval orar 16.00 - 22.00, 29.05.2021 interval orar 16.00 - 22.00, 30.05.2021 interval orar 16.00 - 22.00 (Total 18 ore x 4 agenti pe zi x 25 lei /ora/agent).

Număr anunț
DA28021373
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE VOLEI (CUI 4203741)
Furnizor / câștigător
PRIVATE VIP EXCLUSIVE SRL (CUI 36800390)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,80 RON
Valoare atribuită
1,80 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,80 RON

din 1,80 RON estimat