Ofertă acceptată Cumpărare directă

inchiriere buldoexcavator,Inchiriere excavator, Inchiriere autogreder

Număr anunț
DA34464182
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.867.908 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
14.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.867.908 RON