Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de Reparatii la Scoala Gimnaziala Nr.1 Corp B,str. Ion Moroşanu. Numărul 2, Slatina ,Jud OLT . ACHIZITIE CONFORM DEVIZ DE LUCRARI NR. : 1289/11.05.2021.

Număr anunț
DA27961955
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLATINA (CUI 21331333)
Furnizor / câștigător
EXDECORCONS S.R.L. (CUI 41006710)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,03 RON
Valoare atribuită
407,03 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
13.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,03 RON

din 407,03 RON estimat