Atribuită Anunț de participare

Achizitie incarcator frontal cu cupa mai mare de 2 mc

Număr anunț
CN1006651
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
Cod CPV
43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
617.686,89 RON
Valoare atribuită
617.600 RON
Data publicării
20.11.2018 13:35
Anunț de atribuire
CAN1014256
Termen limită
20.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032289

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

617.600 RON

din 617.686,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.