Atribuită
Anunț de participare
Furnizare vidanja combinata pentru proiectul “ACHIZITIE VIDANJA COMBINATA IN COMUNA VALEA IERII, JUD. CLUJ”.
- Număr anunț
- SCN1027619
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
- Furnizor / câștigător
- PARCS SRL (CUI 1987725)
- Cod CPV
- 34144410-5 · Vidanjoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.711,55 RON
- Valoare atribuită
- 392.700 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1012593
- Termen limită
- 04.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032390
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- FisaDate_DF1032390.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- model-contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARCS SRL CUI RO 1987725
Valoare atribuită
392.700 RON
din 392.711,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro