Atribuită Cumpărare directă

Amenajare exterioara gradinita -amenajara alei semicarosabila, amenjarae loc de joaca dalat , gard frontal, imprejmuire laterala, zid antifonic, amenjare spatii verzi, dotari

Număr anunț
DA28050124
Autoritate contractantă
ORASU NOU (CONSILIUL LOCAL ORASU NOU) (CUI 3896844)
Furnizor / câștigător
ANDREI PINTEA CONSTRUCTII S.R.L. (CUI 42606968)
Cod CPV
45111291-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,96 RON
Valoare atribuită
294,96 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
31.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,96 RON

din 294,96 RON estimat