Atribuită Cumpărare directă

REPARATII STRAZI PIETRUITE IN COMUNA VOITEG, conform caietului de sarcini ale benficiarului

Număr anunț
DA28001216
Autoritate contractantă
COMUNA VOITEG (PRIMARIA COMUNEI VOITEG) (CUI 2516033)
Furnizor / câștigător
GEBRUEDER SCHWARZ SRL (CUI 23870504)
Cod CPV
45233160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,52 RON
Valoare atribuită
175,52 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,52 RON

din 175,52 RON estimat