Atribuită Cumpărare directă

lucrari de repatii curente sant strada Stejarului, din Comuna Zemes, judet Bacau, in conformitate cu CS intocmit de catre proiectant si pus la dispozitie de catre autoritatea contractanta la sectiunea documente atasate

Număr anunț
DA28016584
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
ABC CONTUR DESIGN (CUI 39728701)
Cod CPV
45262300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,19 RON
Valoare atribuită
146,19 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,19 RON

din 146,19 RON estimat