Atribuită
Cumpărare directă
Masina de pompieri second-hand si accesorii avand urmatoarele caracteristici: tipul vehiculului și caroseriei: SO.KFZ.LOESCHFZ/LF24; tip: M03; model: FORD; combustibil: diesel; viteza maxima: 100 km/h; putere motor: K191/2300 kw/min; cilindreea: 6871 cmc; sarcina pe osie: 5200 kg; lungime: 7,95 m; latime: 2,5 m; inaltime: 3,23 m; greutatea totala: 15000kg; cauciucuri fata: 285/70R19,5 144K; cauciucuri mijloc si spate: 285/70R19,5 144/143K; troliu: 50 KN; rezervor apa: 2440 litri; rezervor spuma: 480 litri; generator electric: 12,5 KVA
- Număr anunț
- DA28000653
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
- Furnizor / câștigător
- MEDANY VOL TRANS S.R.L. (CUI 39755722)
- Cod CPV
- 34144210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127,50 RON
- Valoare atribuită
- 127,50 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.