Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂMateriale de constructii: Vopsea lavabilă interior a 15 litri= 6 BUC X 150,42 LEI FĂRĂ TVA, Rolă pânză abrazivă pentru lemn, granulație 120= 2 BUC X 3,78 LEI FĂRĂ TVA, Dibluri Ø6 x40 mm prin bătaie= 3 BUC X 9,66 LEI FĂRĂ TVA, Conductor FY 2,5 a 100 ml= 1 BUC X 99,16 LEI FĂRĂ TVA, Canal cablu 40x16 a 2 m= 20 BUC X 3,78 LEI FĂRĂ TVA . Bunurile furnizate trebuie să fie în deplină concordanță cu cantităţile și prevederile prezentei achiziții, solicitările formulate în documentele anexate: Caracteristici tehnice anexa nr.1 la nr.2444915 din 07.05.2021, precum și cu oferta dumneavoastră transmisă în data de 10.05.2021 cu nr.BDR 1349 și înregistrată la sediul autorității contractante cu nr.2446276 din 10.05.2021. Achiziţia este necesară pentru buna desfășurare a activităților specifice unităţii, în vederea efectuării de reparaţii la pavilioanele administrative din cadrul unității.
- Număr anunț
- DA27951577
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,11 RON
- Valoare atribuită
- 1,11 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.