Atribuită
Cumpărare directă
Spălări interior-exterior pentru autoturismele din parcul ADR, în perioada 01.06.2021-31.12.2021. 1. B-131-WDR - BMW X5 - max. 4 spălări/lună int+ext; 2. B-132-WDR - AUDI A5 - max. 4 spălări/lună int+ext; 3. B-134-WDR - VW Passat - max. 1 spălări/lună int+ext; 4. B-135-WDR - Dacia Duster - max. 4 spălări/lună int+ext; 5. B-85-RNN - VW Passat - max. 4 spălări/lună int+ext; 6. B-66-UOZ - Dacia Logan max. 1 spălări/lună int+ext; 7. B-66-UNN - Dacia Logan max. 1 spălări/lună int+ext;
- Număr anunț
- DA28057618
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- AUTO STOP HAPPY S.R.L. (CUI 42492138)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,60 RON
- Valoare atribuită
- 5,60 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.