Atribuită Cumpărare directă

Servicii dezinfectie prin nebulizare pentru Corp A si Scoala Modulara din containere , 8640 mp x 0,17 lei = 1468,8 lei Total ; 1468,8 lei,. Coeficientul de multiplicare de 2.5 conform ORDIN MAIA 76/1981 a fost aplicat in calculul suprafetei. Serviciul va fi prestat in data de 07.05.2021, ora 17,00.

Număr anunț
DA27904558
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 39 (CUI 24027186)
Furnizor / câștigător
MAD EXCLUSIVE ART SRL (CUI 32505400)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,47 RON
Valoare atribuită
1,47 RON
Data publicării
06.05.2021 00:00
Data finalizării
06.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,47 RON

din 1,47 RON estimat