Atribuită
Cumpărare directă
Conform Caiet de sarcini atașat. Servicii de publicitate anunţuri, comunicate, mesaje de interes public, acte administrative în ediţia print a cotidianului Răsunetul, în baza unei solicitări/comenzi din partea autorităţii contractante, în pagină alb-negru sau color. Contractul se va derula începând cu data de 01.06.2021 până la data de 31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii până cel târziu la data de 30.04.2022. Cantitate: 70.510 cmp din care 44.870 cmp până la 31.12.2021, respectiv 25.640 cmp în perioada 01.01.2022 – 30.04.2022.
- Număr anunț
- DA28054833
- Autoritate contractantă
- Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
- Furnizor / câștigător
- RASUNETUL MEDIA S.R.L. (CUI 42110009)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34,55 RON
- Valoare atribuită
- 34,55 RON
- Data publicării
- 25.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.