Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente conform Caietului de sarcini nr. 48/17.05.2021, pentru organizarea a 6 campanii de informare si constientizare in cadrul proiectului POCU cod SMIS 140601.

Număr anunț
DA28083104
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
CBT EVENTS SERV S.R.L. (CUI 39819753)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60 RON
Valoare atribuită
60 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60 RON

din 60 RON estimat