Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si amenajare la Scoala Gimnaziala Ioan Vicoveanu, comuna Vicovu de Jos, jud.Suceava , conform ofertei depuse in data de 13.05.2021

Număr anunț
DA27981731
Autoritate contractantă
COMUNA VICOVU DE JOS (Primaria Comunei Vicovu de Jos) (CUI 4327090)
Furnizor / câștigător
BREABĂN CONF S.R.L. (CUI 42914941)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,73 RON
Valoare atribuită
245,73 RON
Data publicării
17.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,73 RON

din 245,73 RON estimat