Atribuită Cumpărare directă

ASIGURAREA OBLIGATORIE DE RĂSPUNDERE CIVILA AUTO RCA pentru: - masina SB-36-ECO (EUROINS- 1322.35 LEI, Perioada: 6 luni), polita RCA avand valabilitate pana in data de 19.05.2021 inclusiv; - masina SB-13-WYJ (EUROINS- 769.42 LEI, Perioada: 6 luni), polita RCA avand valabilitate pana in data de 20.05.2021 inclusiv; - masina SB-54-ECO (EUROINS- 3119.38 LEI, Perioada: 6 luni), polita RCA avand valabilitate pana in data de 21.05.2021 inclusiv; - masina SB-12-JJA (EUROINS- 4403.83 LEI, Perioada: 6 luni), polita RCA avand valabilitate pana in data de 21.05.2021 inclusiv;

Număr anunț
DA28006278
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI 24898139)
Furnizor / câștigător
FORSAFE BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 31314909)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,62 RON
Valoare atribuită
9,62 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,62 RON

din 9,62 RON estimat