Atribuită Cumpărare directă

” Materiale de curățenie” (Anul 1 de implementare) aferente proiectului ”Extinderea capabilităților investigative ale sistemului de apărare cibernetică de la nivelul MAI CYBINT Cod SIPOCA/SMIS2014 : 858/134962” ( lotul 2, 5 si 6) conform anuntului nr. ADV1204832 din 31.03.2021

Număr anunț
DA27888992
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
SIMFAN MANAGEMENT S.R.L. (CUI 43872542)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,42 RON
Valoare atribuită
3,42 RON
Data publicării
05.05.2021 00:00
Data finalizării
05.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,42 RON

din 3,42 RON estimat