Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reabilitare imobil Casa de Nasteri com.Sf.Gheorghe Jud Tulcea.Zugraveli interioare si exterioare,termosistem din polistiren extrudat de 5cm,sape din beton armat,dusumele din lemn slefuit si lacuit,pasa de 8mm armatura,alee betonata,canalizare,inst.sanitara,chiuveta complet utilata,wc complet,sape,zidarie bca,gresie si faianta,boiler 80l,usi si ferestre lemn,rep.gard,armatura fier grinzi.
- Număr anunț
- DA27910053
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- VARDY VEROVITAL S.R.L. (CUI 40036631)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,94 RON
- Valoare atribuită
- 165,94 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.