Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 3 STRATURI 10buc*10lei, PROSOP TORK 11buc*14lei, SACI MENAJ 35L 5buc*4lei, SAPUN LICHID 500ML 4buc*5.5lei, ODORIZANT WC BREF 4buc*7lei, PRONTO MOBILA SPRAY 3buc*16lei, SOLUTIE GEAM SANO 3buc*14lei, DOMESTOS 750ML 2buc*10lei, SET WC 1buc*7lei. MANUSI UNICA FOLOSINTA 1buc*65lei
- Număr anunț
- DA27956418
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
- Furnizor / câștigător
- BISTRAS SERVICE S.R.L. (CUI 43431775)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506 RON
- Valoare atribuită
- 506 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.