Atribuită Cumpărare directă

Pachete carti pentru profesori in proiectul Cartea - sprijin in dezvoltarea carierei conform HCL nr 114/26.04.2021

Număr anunț
DA28054802
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31,33 RON
Valoare atribuită
31,33 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
25.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,33 RON

din 31,33 RON estimat