Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,2% sub estimat
Servicii de asigurare de tip RCA si CASCO
- Număr anunț
- SCN1027333
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387.350 RON
- Valoare atribuită
- 235.323,95 RON 39,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 10:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1012956
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1031846
Documente
Documentația de atribuire
- 05-22EMU-semnat.zip.p7s
- 23-43 EMU-semnat.zip.p7s
- AMD-semnat.zip.p7s
- ATP-semnat.zip.p7s
- Caiet de sarcini 2018-2019-2-semnat.docx.p7s
- CJ17AYM-semnat.zip.p7s
- CJ 35-36EMU-semnat.zip.p7s
- CJ 37 EMU-semnat.zip.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII ASIGURARI OCT 2018 ACORD CADRU LOT CASCO-semnat.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII ASIGURARI OCT 2018 ACORD CADRU LOT RCA-semnat.doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII CONTRACT SUBSECVENT OCT 2018 LOT CASCO-semnat.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII CONTRACT SUBSECVENT OCT 2018 LOT RCA-semnat.docx.p7s
- Diverse-semnat.zip.p7s
- FisaDate_DF1031846.pdf
- FORMULARE OFERTA FINANCIARA 2017-2018-semnat.docx.p7s
- Formular oferta RCA si CASCO-semnat.xlsx.p7s
- SAJ-semnat.zip.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 387.350 RON Adjudecat: 235.323,95 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de tip CASCO | 306.600 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 4 contracte | 136.470,95 RON ↓55,5% |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 34 · 05.02.2019 | 15.507,50 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 29 · 05.02.2019 | — | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 30 · 05.02.2019 | 113.210 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 84 · 05.03.2019 | 7.753,45 RON | |||
| 2 | Servicii de asigurare de tip RCA | 80.750 RON | Allianz - Tiriac Asigurari S.A. 8 contracte | 98.853 RON |
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 35 · 12.02.2019 | — | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 37 · 12.02.2019 | 2.950 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 438 · 03.12.2019 | 1.022 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 110 · 09.04.2019 | 44.422 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 231 · 01.08.2019 | 2.360 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 233 · 02.08.2019 | 24.866 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 437 · 03.12.2019 | 1.022 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari S.A. · contract 36 · 12.02.2019 | 22.211 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
235.323,95 RON
din 387.350 RON estimat
39,2%
Adjudecat la 60,8% din estimat · economie 152.026,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.