Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Proiectare si executie pentru investitia: "EXTINDERE SI REABILITARE SCOALA CORP A, IN LOCALITATEA ROSIA, COMUNA ROSIA, JUDETUL BIHOR"
- Număr anunț
- SCN1027575
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 964.732 RON
- Valoare atribuită
- 962.212,15 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1012460
- Termen limită
- 06.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019694
Documente
Documentația de atribuire
- 1. SF.rar.p7s
- 2. CU, EXPERTIZA, CERT ENERG, GEO.rar.p7s
- 3. Caiet de sarcini.docx.p7s
- 5. Modele_formulare_Scoala PT+E.docx.p7s
- 6. Model contract proiectare si executie lucrari.doc.p7s
- FisaDate_DF1019694.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
FLOREAN TRUST DRAGOMIRESTI SRL CUI RO 18499770
Asociați 1
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Valoare atribuită
962.212,15 RON
din 964.732 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.519,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.